Po Prostu Bajecznie ⋅ Atelier Fryzjerskie ⋅ Dawid Ślusarczyk

Blog

blog

Czasem wystarczy nie wiele, po prostu chcieć.

Jest i on pierwszy wpis i powiem Wam, że mam najwspanialsze grono klientów.

Przez ostanie siedem miesięcy bardzo mocno skupiłem się na pracy za fotelem pracując po 11 h a czasem bywało i dłużej. Z tego miejsca chciałbym przeprosić wszystkich, którzy mieli utrudniony kontakt.

Wraz z rozwojem firmy czas na małe zmiany PO PROSTU BAJECZNIE, tak będzie brzmieć nowa nazwa salonu.

Za tym idzie wprowadzenie strony internetowej www.poprostubajecznie.pl miejsca gdzie będą mogli Państwo śledzić aktualności ze świata mody, trendów panujących w danym sezonie.

Otrzymają państwo informacje na temat cennika, usług oraz możliwości rezerwacji on- line poprzez automatyczny system. Na bieżąco będę się starał uaktualniać galerie zdjęć, które będą inspiracją do działania, które kocham najbardziej.
Uruchamiam również rekrutacje, tak aby dostępność terminów w salonie była jak największa, oraz na najwyższym poziomie.

Mówiłem to pól roku temu i powiem i kolejny raz, warto marzyć bo marzenia są po to by się spełniały. Natomiast pewne trudności, które napotykamy na swojej drodze są po to aby czegoś nas nauczyły. Szczególnie wtedy gdy robimy to po raz pierwszy.

Nie jednokrotnie spotkałem się z zapytaniem czy nie żałuje decyzji którą podjąłem. Odpowiadam zawsze stanowczo ze nie !

Posiadanie możliwości decydowania jest najpiękniejszym stanem który dał mi skrzydła by frunąć po marzenia. I powiem wam, ze każdego dnia kiedy zamykam  drzwi salonu wychodzę z uśmiechem na buzi, a wstając czuje ze mam misje by każdego przyozdobić nie tylko we fryzurę ale i o uśmiech na twarzy.