Po Prostu Bajecznie ⋅ Atelier Fryzjerskie ⋅ Dawid Ślusarczyk

La Biosthetique

W Atelier fryzjerskim PO PROSTU BAJECZNIE pracujemy na produktach najwyższej jakości.

Misja

Piękno nie jest powierzchowne. To wszystko co robisz i w jaki sposób to robisz. Piękno tkwi w materiale którego używasz, jak również w sposobie w jaki traktujesz tych, którzy go używają. Prawdziwe piękno jest w kształcie rzeczy, które powstają gdy podejmujesz właściwe decyzje. Taka jest filozofia. Taka jest kultura. Nasza Kultura.

W La Biosthetique nazwywamy ją The Culture of Total Beauty.

Marka

Życie i piękno, bios i estetyka – połączenie naturalnych składników, wyników najnowszych badań i zamiłowanie do piękna już od pierwszego dnia definiuje filozofię marki Biosthétique. Jakość Premium nie jest możliwością: jest warunkiem koniecznym. To są korzenie Culture Of Total Beauty.

Firma

Paris, światowa stolica piękna – tam gdzie La Biosthétique ma swoje korzenie i swoją siedzibę. Elegancja, pasja, moda, kultura i sztuka, wszystkie związane z tą duchową mekką estetyki, a wszystko to inspiruje i prowadzi do myśli, odczuć i działań La Biosthétique. Dlatego Paryż jest naszą siedzibą, geograficznym sercem naszej firmy. Łączymy ten urok z precyzją rzemiosła i perfekcją Made in Germany reprezentowaną na całym świecie: badania i produkcja mają miejsce w Pforzheim (Niemcy), na obrzeżach Szwarzwaldu.

Rodzina

Globalna marka i rodzinna firma. Od chwili powstania La Biosthetique jest firmą zarządzaną przez właścicieli. Siegfried Weiser przejął firmę od założyciela Marcela Contier. Obecnie zarządza nią wraz ze swoimi synami – z absolutnym przekonaniem, że wartości i postawy są tak samo ważne dla La Biosthetique jak produkty: Zrównoważone traktowanie zasobów naturalnych, odpowiedzialność wobec klientów, pracowników i partnerów: Długoterminowe podejście, że zawsze koncentrujemy się na jednostce. To również jest piękno… To La Biosthetique.

Produkty

Nasz asortyment koncentruje się na trzech filarach:

PIELĘGNACJA SKÓRY

Skóra jest naszym „łącznikiem” pomiędzy ciałem i światem, należy do naszych największych organów. Zdrowa, piękna skóra jest najważniejszym celem każdej pielęgnacji. Wszystkie nasze produkty zostały stworzone w tym właśnie celu…​

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Włosy są najważniejszą ozdobą człowieka, wyrażeniem jego osobowości i stylu. Piękne, zdrowe włosy i zdrowa skóra, od momentu powstania La Biosthetique – nasi naukowcy skupiają się na tych powiązaniach zgodnie z naszym mottem, że „na zdrowej skórze rośnie zdrowy włos”.

MAKE UP

Kolekcje makijażu oraz kolor włosów pozostają pod wpływem mody, i każda z kolekcji La Biosthetique odzwierciedla naszą radość i pasję do trendów i rozwoju. Ale jedno zawsze pozostaje niezmienione: poza bieżącymi trendami tylko najlepsza jakość zapewnia optymalną pielęgnację skóry i włosów, zdrowie i prawdziwe, promienne piękno.​

Salony

Produkty La Biosthetique są wyłącznie dostępne w naszych salonach partnerskich: w salonach fryzjerskich, które żyją naszymi wartościami i oferują najwyższą jakość premium. Oni są najważniejszymi ambasadoraki naszej Culture of Total Beauty.