Po Prostu Bajecznie ⋅ Atelier Fryzjerskie ⋅ Dawid Ślusarczyk

O Nas

Każdy z nas nie raz wraca wspomnieniami do miejsc i czasów gdy był dzieckiem, czując stan, gdzie czas nie istnieje.
Pomimo lat których przybywa, odnalazłem na powrót dziecko w sobie.

Dzięki temu na powrót zacząłem marzyć i cieszyć się życiem.
Pamiętajmy, że w życiu wszystko jest płynne i zmienne a otwartość na nowe daje możliwość zmian i doświadczania !
Nad nową nazwą salonu pracowała grupa moich wspaniałych przyjaciół, którzy naprowadzili mnie na odpowiedni tor. Lecz czucie to taki wewnętrzny sprzymierzeniec w nas który daje nam znać, czy to o czym myślimy jest tym właściwym.

Od pierwszego dnia gdy otworzyłem salon, spotykam się z mnóstwem opinii o klimacie, jakości i relacji jakie towarzyszą podczas wykonywanych usług przeze mnie, za które jestem bardzo wdzięczny.

Nie ma nic piękniejszego niż zobaczyć w oczach ludzi szczęście i uśmiech na twarzy. Jesteście wspaniali !

Niech nowa nazwa salonu będzie symbolem radości i wiary w to, że od małych rzeczy się zaczyna i nie kończy się na dużych, bo kreując cały czas wzrastasz malując świat kredkami w odcieniach barw jakich być może jeszcze nigdy nie widziałeś/aś?

A ja obiecuje ze zrobię wszystko by wasze włosy i buzie ,,PO PROSTU BAJECZNIE,, wyglądały.

Podejmując decyzje o otwarciu atelier do pełni kreacji wybrałem francuską LaBiosthetique.

Paryż zawsze kojarzy się z szykiem, elegancją oraz modą.
Serce marki znajduje się w Paryż skąd pochodzi filozofia , natomiast mózg w Niemczech gdyż tam opracowana jest technologia równa najwyższej jakość będąc gwarancją sukcesu.

Marka LaBiosthetique początki swojej świetlnej przyszłości sięga początku lat 50. Założycielem był francuski biochemik Marcel Contier który wprowadził rewolucje na światowy rynek kosmetologii  a następnie fryzjerstwa.

Były to też początki tworzenia się nowej dzieciny medycyny estetycznej zwanej trychologią. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz wiedzy oraz pasji, powstała marka która do dnia dzisiejszego promuje trend TOTAL Beauty - czyli piękno od stóp do głów. Ważnym elementem jest  jakość produktu, oraz to że jest dostępny on wyłącznie w salonach fryzjerskich co  daje 100 %  gwarancję jakości produktu, oraz doradztwa podczas wizyty w salonie.

Jako właściciel salonu oraz trener marki LaBiosthetique mam przekonanie iż wiedza którą posiadam jestem w stanie w pełni przekazać prowadząc szkolenie, czy też podczas codziennej pracy przy fotelu.

Miłość od pierwszego  wejrzenia, tak istnieje ! Pierwsze kroki z marką miałem 10 lat temu i wtedy już widziałem, że gdy otworzę swoj salon wybiorę LaBIO.

Tak też się stało!